خرید FG-60F ستاک فناوری ویرا

فورتی گیت 60F یک راه حل امنیتی عالی SD-WAN در یک دستگاه کامپکت بدون فن ارائه می دهد. Fortinet FortiGate 60F برای کسب و کارهای متوسط و یا برای شعبات سازمان های بزرگ مناسب می باشد. به لحاظ اندازه، کوچک و سبک است و به راحتی می توان روی میز کار قرار داد. با این سری فورتی گیت می توان امنیت سایبری را با SD-WAN امن به صورت ساده، مقرون به صرفه و به کارگیری آسان، برقرار کرد.


NGFW Throughput: 1 Gbps
Firewall Throughput (UDP): 10 Gbps
Concurrent session (TCP): 700.000
شرکت ستاک فناوری ویرا با توجه به عرضه تجهیزات امنیتی فورتی نت و تجربه نصب، راه اندازی و آموزش به همراه سرویس پشتیبانی تجهیزات فورتی گیت و سایر تجهیزات فورتی نت به عنوان شرکت پیشگام در حوزه امنیت آماده ارائه خدمات شایسته به مشتریان می باشد.
جهت مشاوره در خصوص خرید Fortigate می توانید با شماره تلفن 41708-021 تماس حاصل نموده و یا از سایت www.setakit.com بازدید نمایید.

فورتی وب 400D ستاک فناوری ویرا

مشخصات فنی فورتی وب 400D

از نظر عملکرد سیستم:

Throughput (توان دستگاه): 100Mbps

Latency (زمان تاخیر): Sub-ms

Active/Active, Active Passive, Clustering :High Availability

Application Licenses (لایسنس برنامه ها): نامحدود

تعداد Administrative Domains (دامین مدیریتی) : 32

*تمامی موارد فوق بستگی به نوع تنظیمات نیز دارد.

از نظر ابعاد:

ارتفاع، عرض، طول (بر حسب میلی متر): 416*438*44

وزن (کیلوگرم): 9.97

از نظر سخت افزار:

4GE RJ45, 4 SFP GE : Interfaces (RJ-45 ports)

10G BASE-SR SFP+ Ports: صفر

SSL/TLS Processing: نرم افزار

تعداد رابط های USB: دو

240GB SSD : Storage

1U : Form Factor

single: Power Supply

از نظر منبع تغذیه:

power required (برق مورد نیاز): V AC100-240V AC, 50-60Hz

maximum current (حداکثر جریان): 100V/5A, 240V/3A

Power Consumption (مصرف میانگین برق): 109W

Heat Dissipation (اتلاف گرما) : TU/h446.3 BTU/h

Operating Temperature (دمای مناسب کاری): F ۳۲-۱۰۴°F یا C°۰۰-۴۰°C

Storage Temperature (دمای مناسب ذخیره سازی) : F -۱۳-۱۵۸°F یا C°–۲۵-۷۰°C

Humidity (قابلیت کار در رطوبت) : 10–90% non-condensing

شرکت ستاک فناوری ویرا با توجه به واردات بدون واسطه تجهیز امنیتی فورتی وب WAF و تجربه نصب، راه اندازی و آموزش به همراه سرویس پشتیبانی تجهیزات فورتی نت به عنوان شرکت پیشگام در حوزه امنیت آماده ارائه خدمات شایسته به مشتریان می باشد.

فورتی گیت 1100E ستاک فناوری ویرا

فورتی گیت 1100E با ارائه عمکلرد بالا در امنیت شبکه، بازرسی های SSL و همچنین قابلیت استفاده از آن در enterprise /Cloud edge در مرکز اصلی دیتاسنتر یا بخش های داخلی، برای سازمان های بزرگ مناسب می باشد. رابط های چندگانه پرسرعت، تعداد زیاد پورت، امنیت پذیری بالا و throughput بالای این سری فورتی گیت، باعث ایمن ماندن شبکه می گردد.

NGFW Throughput: 9.8 Gbps

Firewall Throughput (UDP): 80 Gbps

Concurrent Session (TCP): 8 Million

شرکت ستاک فناوری ویرا با توجه به عرضه تجهیزات امنیتی فورتی نت و تجربه نصب، راه اندازی و آموزش به همراه سرویس پشتیبانی تجهیزات فورتی گیت و سایر تجهیزات فورتی نت به عنوان شرکت پیشگام در حوزه امنیت آماده ارائه خدمات شایسته به مشتریان می باشد.

جهت مشاوره در خصوص خرید fortigate می توانید با این شرکت تماس حاصل نمایید.


فورتی گیت 40F ستاک فناوری ویرا

فورتی گیت سری 4۰F یک راه حل امنیتی عالی و SD-WAN در یک دستگاه کامپکت بدون فن ارائه می دهد. Fortinet FortiGate 40F برای کسب و کارهای متوسط و یا برای شعبات سازمان های بزرگ مناسب می باشد. به لحاظ اندازه، کوچک و سبک است و به راحتی می توان روی میز کار قرار داد. با این سری فورتی گیت می توان امنیت سایبری را با SD-WAN امن به صورت ساده، مقرون به صرفه و به کارگیری آسان، برقرار کرد.


NGFW Throughput: 800 Mbps

Firewall Throughput (UDP): 5 Gbps

Concurrent Session (TCP): 700.000

شركت ستاك فناوري ويرا با توجه به عرضه تجهيزات امنيتي فورتي نت و تجربه نصب، راه اندازي و آموزش به همراه سرويس پشتيباني تجهيزات فورتي گيت و ساير تجهيزات فورتي نت به عنوان شركت پيشگام در حوزه امنيت آماده ارائه خدمات شايسته به مشتريان مي باشد.

جهت مشاوره در خصوص خريد fortigate مي توانيد با اين شركت تماس حاصل نماييد.


ایام عزاداری 28 صفر تسلیت باد

پیامبر(ص)‌:

ایمان شما چون لباسی که به تن دارید،
کهنه میشود از خدا بخواهید که ایمان را در دل شما تازه کند.

شرکت ستاک فناوری ویرا، رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) و آفتاب هشتم امامت حضرت علی بن موسی الرضا را تسلیت عرض می نماید.

لایسنس فورتی گیت ستاک فناوری ویرا

در این مقاله قصد داریم شما را با لایسنس فایروال فورتی گیت و موارد مربوط به آن آشنا سازیم. لایسنس های فورتی گیت دارای انواع مختلفی هستند.

قبل از ارائه هر مطلبی در خصوص آپدیت آفلاین فورتی گیت، باید بگوییم در کمپانی فورتی نت، محصولی به نام لایسنس آفلاین وجود ندارد و این نوع سرویس، صرفا برای سازمان ها و شرکت هایی که تجهیزات فورتی نت آن ها توسط شرکت اصلی بلاک شده و یا دستگاه های سازمانی که به اینترنت دسترسی ندارند، مناسب می باشد.

در شرکت فورتی نت، لایسنس ها دارای پارت نامبر های مختلفی هستند که هر پارت نامبر، فیچر ها و سطوح خدمات پشتیبانی مختلفی را دارا می باشد، گفتنی است که اکثر لایسنس ها شامل این فیچر ها می باشند: OS، IDS ,IPS، webfiltering، antispam و Antivirus.

در صورتی که لایسنس فورتی گیت مورد نیاز سازمان خود را از شرکت های معتبر و نمایندگی فورتی نت دریافت نمودید، حال قادر به دریافت به روز رسانی روزانه و لحظه ای از FortiGuard می باشید. البته پیچیدگی های این موضوع را نیز باید مد نظر قرار داد. زیرا به دلیل وجود تحریم ها و عدم امکان دریافت به روز رسانی از کشور ایران، می بایست جهت دریافت لایسنس فورتی گیت از یک تانل امن استفاده نمود. قابل ذکر است هر گونه قصور در این مورد، منجر به بلاک شدن دستگاه مورد نظر می گردد. بنابراین پیشنهاد شرکت ستاک فناوری ویرا، در این خصوص، دریافت راهنمایی و مشاوره از کارشناسان فنی می باشد. گفتنی است این شرکت با توجه به فعالیت و تجربه چندین ساله خود، اقدام به ارائه انواع لایسنس های محصولات فورتی نت، همراه با تضمین عدم بلاک شدن می نماید.

نحوه آپدیت آفلاین فورتی گیت

در مبحث آپدیت آفلاین فورتی گیت باید گفت در دستگاه های دارای لایسنس آنلاین، فیچرهای OS، IDS ,IPS، webfiltering، antispam و Antivirus را می توان فعال کرد ولی در حالت آفلاین، برای دو فیچر webfiltering و antispam هیچ پچ آپدیتی وجود ندارد و در واقع این دو قابلیت مهم، در دستگاه هایی که لایسنس آنلاین ندارند، امکان استفاده مهیا نمی باشد.
در ضمن برای استفاده از آپدیت های آفلاین، در OS ورژن ۶ به پایین، آپدیت ها از طریق محیط گرافیکی GUI به سادگی امکان پذیر است ولی برای آپدیت فیچرهای فورتی گارد در OS ورژن های ۶ به بالا، می بایست از دسترسی های ftp و command line استفاده شود. در حالت آفلاین، پچ های آپدیت به صورت فایل در اختیار مشتری قرار گرفته می شود. کاربر می تواند با وارد کردن این فایل ها به صورت دستی، آپدیت مورد نظر خود را انجام دهد.

شرکت ستاک فناوری ویرا، این فایل های آپدیت را به محض release شدن از طرف کمپانی فورتی نت، در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد و از طریق راه های ارتباطی خود با مشتریان، اطلاع رسانی می کند.

خرید fortigate ستاک فناوری ویرا

شرکت ستاک فناوری ویرا، با توجه به تجربیات چندین ساله خود، مواردی که برای انتخاب مناسب دستگاه فورتی گیت جهت خرید ضروری می باشد را در اختیار شما قرار می دهد:

 • بلاک نشدن دستگاه ها: اولین و مهم ترین موضوعی که باید به آن پرداخته شود، این است که به علت وجود تحریم ها، نگهداری دستگاه ها می بایست توسط شرکت های با تجربه و متخصص و دارای دانش فنی کامل انجام شود تا از عدم بلاک شدن آن ها اطمینان حاصل شود.
 • اعتبار شرکت فروشنده: یکی از ساده ترین راه های اعتبارسنجی شرکت مورد نظر، بررسی سوابق و رزومه آن می باشد.
 • اطلاعات فنی کارشناسان: شرکت عرضه کننده محصول، می بایست اطلاعات لازم و کافی پیرامون کانفیگ دستگاه های مورد نظر را داشته باشد.
 • اصالت کالا: به دلیل اهمیت فوق العاده این موضوع، بهتر است اصالت و اریجینال بودن کالا را کنترل نمایید و از شرکت فروشنده بخواهید در این مورد به شما کمک نماید.
 • خدمات پس از فروش: قبل از خرید از پشتیبانی و ارائه ی خدمات به موقع و همچنین تحویل به موقع تجهیزات اطمینان حاصل نمایید.
 • دسترسی راحت به کارشناسان: امکان برقراری تماس با کارشناسان فنی و کارشناسان فروش شرکت مورد نظر.

انتخاب Next Generation Firewall مناسب برای شبکه

فایروال نسل بعدی (NGFW)، سنگ بنای اصلی رسیدگی و پرداختن به تهدیدات سایبری در دنیای امروز به شمار می رود. بنابراین با در نظر گرفتن امنیت شبکه، باید از انتخاب درست و مناسب NGFW اطمینان حاصل نمود.

هفت روش مناسب برای انتخاب NGFW

 • قابلیت HA و افزایش کارایی و همچنین دستیابی به حداکثر راندمان
 • امکان دارا بودن دستگاه بکاپ (redundancy)
 • ابتدا باید بدانید کدام ویژگی ها برای سازمان شما حائز اهمیت است. در مورد آن چه واقعا به آن نیاز دارید، واقع بین باشید. معمولا تمام ویژگی های NGFW به عنوان برترین اولویت های مورد نظر انتخاب می شود، در حالی که تنها ۲ ویژگی آن، توسط بیش از ۵۰درصد سازمان ها، پیاده سازی و اجرا می شود. ۶۱درصد از ویژگی های آن نیز به دلیل پیچیدگی های پیکربندی، اجرا نمی شوند.
 • تاثیر آن را بر روی حداقل دو منبع و کارکنان، ارزیابی کنید. فقط مشخصات فنی نیست که باید مورد توجه قرار گیرد، بلکه هزینه و مسائل مربوط به اجرا و پیاده سازی نیز اهمیت زیادی دارند.
 • تعداد بیشتری از فروشندگان را در نظر بگیرید. می توانید روش های دیگری به جز روش های فعلی را برای بررسی اینکه آیا این فایروال با نیازهای شما مناسب است یا خیر، در نظر بگیرید.
 • آزمایش قبل از خرید. بهترین راه حل برای سازمان خود را در نظر بگیرید.
 • استفاده بهینه از دستگاه مورد نظر را در شبکه خود شناسایی کنید. عمدتا NGFWها واقع در دیتاسنتر، یعنی در مهم ترین قسمت سازمان هستند. بنابراین بهتر است با توجه به نیازهای فعلی و آینده، برنامه ریزی نمود زیرا در صورت تغییر در قرار گیری دستگاه ها در دیتاسنتر، عملکردهای آن ها نیز تغییر می کنند.

قابل ذکر است جهت انتخاب مناسب تجهیز مورد نظر سازمان خود می توانید با داشتن اطلاعات فنی جزیی از شبکه ی مورد نظر، به مقایسه دستگاه های فورتی نت بپردازید و یا در خصوص مشاوره جهت خرید Fortigate با این شرکت تماس حاصل نمایید.

خرید فورتی گیت 1000D، ستاک فناوری ویرا

سازمان ها برای پیشبرد اهداف خود در زمینه عملکرد بهینه شبکه، نیاز به فایروالی با سرعت و ظرفیت بالا دارند تا چشم اندازشان در مورد تهدیدات شبکه را پوشش دهند. فورتی گیت 1000D با دارا بودن توان 52 Gbps یا همان throughput و همچنین زمان تاخیر کم، یک مدل عالی برای دیتاسنترهای متوسط و البته با کارایی بسیار بالا، به شمار می رود. IPv6 parity، 10 GE ports و افزایش چشمگیر عملکرد تانل های امن، منجر به پیشرفت شبکه خواهد شد.

خرید فورتی گیت 1000D
خرید فورتی گیت 1000D

NGFW Throughput: 5 Gbps

Firewall Throughput (UDP): 52 Gbps

Concurrent session (TCP): 11 Million

Onborad Storage: 256 GB SSD

شرکت ستاک فناوری ویرا با توجه به عرضه تجهیزات امنیتی فورتی نت و تجربه نصب، راه اندازی و آموزش به همراه سرویس پشتیبانی تجهیزات فورتی گیت و سایر تجهیزات فورتی نت به عنوان شرکت پیشگام در حوزه امنیت آماده ارائه خدمات شایسته به مشتریان می باشد.

جهت مشاوره در خصوص خرید Fortigate می توانید با این شرکت تماس حاصل نمایید.


خرید فورتی گیت 200E شرکت ستاک فناوری ویرا

فورتی گیت ۲۰۰E /فورتی گیت ۲۰۱E به عنوان تجهیز حفاظت سازمانی برای شبکه های کوچک تر، امنیت را در بالاترین سطح ممکن، با یک پلتفرم، یک سیستم عامل امنیتی و مدیریت یکپارچه به صورت end-to-end فراهم می نماید.

NGFW Throughput: 1.8 Gbps

Firewall Throughput (UDP): 20 Gbps

Concurrent session (TCP): 2 Million

شرکت ستاک فناوری ویرا با توجه به عرضه تجهیزات امنیتی فورتی نت و تجربه نصب، راه اندازی و آموزش به همراه سرویس پشتیبانی تجهیزات فورتی گیت و سایر تجهیزات فورتی نت به عنوان شرکت پیشگام در حوزه امنیت آماده ارائه خدمات شایسته به مشتریان می باشد.

جهت مشاوره در خصوص خرید فورتی گیت می توانید با این شرکت تماس حاصل نمایید.

خرید فورتی گیت 60E

فورتی گیت 60E، امنیت شبکه در بالاترین سطح ممکن را با یک پلتفرم، یک سیستم عامل امنیتی و مدیریت یکپارچه به صورت end-to-end فراهم می نماید. خانواده فورتی گیت، طیف وسیعی از سیستم عامل های فایروال را عرضه می کند. فورتی گیت مبتنی بر FortiAsic و دارای ساختاری یکپارچه و هدفمند می باشد که دارای توان عملیاتی بسیار بالا و در عین حال زمان تاخیر بسیار کم می باشد.

NGFW Throughput: 250 Mbps

Firewall throughput (UDP): 3 Gbps

Concurrent session: (TCP):1.3 Million

شرکت ستاک فناوری ویرا با توجه به عرضه تجهیزات امنیتی فورتی نت و تجربه نصب، راه اندازی و آموزش به همراه سرویس پشتیبانی تجهیزات فورتی گیت و سایر تجهیزات فورتی نت به عنوان شرکت پیشگام در حوزه امنیت آماده ارائه خدمات شایسته به مشتریان می باشد.

جهت مشاوره در خصوص خرید فورتی گیت می توانید با این شرکت تماس حاصل نمایید.